fbpx

Нестандартний метод зберігання цибулі у квартирі

Зберігання цибулі у квартирі — ще той виклик для городян.

Не в кожному будинку є підвал для зберігання цибулі. Для декого ж незручності, пов’язані з походом по овочі в зимові місяці, можуть стати серйозним стримувальним фактором. Перш ніж починати зберігання, переконайтеся, що ви зібрали цибулю вчасно і дали їй як слід висохнути.

Правильна сушка має вирішальне значення для тривалого зберігання, тому переконайтеся, що головки цибулі ретельно висушені. Секрет успішного зберігання цибулі полягає у створенні для неї відповідного середовища. Для цього вам знадобляться паперові пакети та звичайне борошно.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Візьміть паперові пакети та вистеліть дно тонким шаром розпушувача. Він діятиме як природний поглинач вологи, допомагаючи запобігти надлишковій волозі й подальшому гниттю. Почніть укладати цибулю в пакет, стежачи за тим, щоб між кожною цибулиною було достатньо місця для забезпечення достатнього притоку повітря.

Заповнивши пакет шаром цибулі, злегка присипте його борошном. Цей шар борошна діятиме як додатковий поглинач вологи та допоможе створити бар’єр проти її накопичення. Якщо у вас великий урожай цибулі, ви можете створити кілька шарів в одному пакеті. Просто чергуйте шари цибулі та борошна. Не забудьте ретельно запакувати пакет, щоб запобігти потраплянню вологи.

Поєднання розпушувача і борошна створює мікросередовище всередині паперового пакета. Воно несприятливе для росту цвілі та бактерій, що викликають гниття. Борошно і розпушувач працюють разом, щоб поглинути зайву вологу, яку цибуля може виділити природним шляхом, запобігаючи її вогкості та гниттю. Цей метод також зводить до мінімуму ймовірність передчасного проростання цибулі під час зберігання.

Марія МАТВІЙЧУК