На Волині повідомлено про підозру членам організованої групи.
Трьом громадянам Волинської області повідомлено про підозру у вчиненні організованою групою шахрайств.
![Повідомлення підозри](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/06/vyduriuvaly_za_polonenyh_hroshi_01.jpg?resize=450%2C628&ssl=1)
Як повідомили у Волинській обласній прокуратурі, окрім того, одного з них підозрюють ще й у незаконному поводженні з бойовими припасами.
За даними слідства, двоє засуджених, які відбувають покарання у Маневицькій виправній колонії №42, разом зі спільником з волі налагодили злочинну схему видурювання коштів у громадян, родичі яких – військовослужбовці ЗСУ – перебувають у ворожому полоні чи зникли безвісти.
Ошуканці, які з соцмереж дізнавалися про безвісно зниклих та полонених, називалися військовослужбовцями збройних сил рф чи пвк «вагнер» і обіцяли за чималу грошову винагороду (до 120 тисяч гривень) повернути їх на Батьківщину.
![Вилучені гроші](https://i0.wp.com/7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2023/06/vyduriuvaly_za_polonenyh_hroshi_02.jpg?resize=506%2C589&ssl=1)
У ході обшуків вилучено сім тисяч доларів США, боєприпаси, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та чорнові записи.
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою члену організованої групи, 28-річному жителю селища Локачі, який до викриття перебував на волі та зберігав удома боєприпаси.
Фото: Волинська обласна прокуратура
Читайте також: Залужний: Леопард на фронті − просто мішень, нам треба снаряди й F-16