fbpx

Залужний: Леопард на фронті − просто мішень, нам треба снаряди й F-16

Головнокомандувач Валерій Залужний дав інтерв’ю американському виданню The Washington Post.

Washington Post пише, що у своєму командному пункті Залужний має екран, який показує все, що знаходиться в повітрі — це й авіація НАТО на західному кордоні України, українські літаки в небі над Україною і російські літаки на східних кордонах.

“Кількість літаків, які чергують біля наших західних кордонів, вдвічі перевищує кількість російських літаків, які руйнують наші позиції. Чому ми не можемо взяти хоча б третину звідти й перекинути сюди? Мені не потрібно 120 літаків. Достатньо дуже обмеженої кількості”, – сказав Головнокомандувач.

“Ми отримали “Леопард” не для того, щоб на них їздили на парадах або фотографувалися політики чи знаменитості. Вони прийшли сюди на війну. А “Леопард” на полі бою − це не “Леопард”, а мішень”, – підкреслив Залужний.

“Мене дратує, коли я чую, що контрнаступ розпочався повільніше, ніж очікувалося. Наші війська щодня просуваються вперед, навіть якщо це лише 500 метрів”.

Декілька головних цитат з інтерв’ю:

  • Для того, щоб контрнаступ України проходив швидше, Україні потрібно більше зброї — кожного виду зброї.
  • Це не шоу, яке весь світ дивиться і на яке робить ставки. Кожен день, кожен метр дається кров’ю.
  • Декілька західних танків та броньованих машин справді знищили на полі бою. Але ми отримали “Леопарди” не для того, щоб їздити на них на парадах Вони прибули на війну.
  • Леопард на фронті − просто мішень, нам треба снаряди й F-16.

Фото: Оксана Парафенюк для The Washington Post

Читайте також: Окупанти зменшують присутність на території ЗАЕС