fbpx

Військовий кортеж з загиблим зустрічають на Рівненщині

Військовий кортеж з загиблим Віктором Кондратюком сьогодні, 29 червня, зустрічатимуть в місті Березно Рівненської області.

29 червня 2023 року Березнівщина у скорботі та зі сльозами на очах зустрічатиме нашого захисника Віктора Кондратюка, 1977 року народження, жителя села Моквин. Прибуття військового кортежу у місто Березне очікується орієнтовно об 11.30 – 12.00 годині (час прибуття може бути змінений!). Рух колони буде вулицями Андріївська, М.Буховича, Київська до міського майдану Незалежності, де відбудеться церемонія прощання із загиблим захисником. Потому, автокортеж рухатиметься до Свято-Покровської церкви міста Березне, для проведення заупокійної служби за українським захисником.

По завершенню літії автокортеж прямуватиме до дому захисника за адресою: село Моквин вулиця хутір Лукавець, 17, де відбудеться прощання із загиблим. Орієнтовно о 14.00 годині розпочнеться рух жалобної колони до кладовища села Моквин.

Просимо доєднатися до вшанування пам’яті захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами, закликали у Березнівській міській раді.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Читайте також: Верховній раді пропонують змінити дати вихідних