fbpx

В останню путь провели Героя-захисника в Березнівській громаді

Діліться інформацією з друзями:

14 червня в Березнівській громаді відбулося останнє прощання із загиблим солдатом Дмитром Мацьком, який служив у розвідувальному взводі розвідувальної роти 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Повідомляє Березнівська міська рада

Дмитро Мацько загинув під час бойових дій біля населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області 28 травня 2023 року.

Поховальна процесія розпочалась з його родинного будинку, де зібралися рідні, друзі, близькі, побратими, представники місцевої влади та мешканці громади, щоб віддати останню шану захиснику. Згодом похоронний кортеж скорботною ходою пройшов вулицями до Свято-Миколаївського храму міста Березне, де відбулась заупокійна служба.

Під звуки траурного духового оркестру, під проводом почесної варти та з участю колони прапороносців, місцеві мешканці вийшли живим коридором з квітами, проводячи Дмитра рідними вулицями міста Березне до міського майдану Незалежності. Там відбулося прощання з полеглим Героєм, на яке прийшли сотні людей з Березне.

Дмитра Мацька поховали на кладовищі в урочищі “Лукавець” з усіма військовими почестями.

Висловлюємо глибокі співчуття мамі загиблого воїна Лесі Андріївні, його дев’ятирічній доньці, родині та друзям, а також усім, хто любив та поважав Дмитра Мацька.

Читайте також: За добу ліквідовано майже 600 окупантів: Генштаб про нові втрати рФ