fbpx

Територіальна оборона ЗСУ налагоджує співпрацю зі США

Керівник Служби зв’язків з громадськістю Сил ТрО Олексій Дмитрашківський сьогодні, 22 червня, провів неофіційну зустріч із сенатором уряду Небраска (США) Томом Брюером.

Основною метою зустрічі було налагодження співпраці Служби зв’язків з громадськістю Сил ТрО зі спільнотою Сполучених Штатів та можливості протидії російській пропаганді. Наголошено на важливості та оперативності подачі правдивої інформації, в тому числі англійською мовою для американського суспільства.

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Територіальної оборони Збройних Сил України.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Серед порушених питань – реабілітація ветеранів війни, важливість участі суспільства в їхній адаптації.

Не аби яку зацікавленість сенатор проявив до творчих доробків «ТРО Медіа»: фотовиставки, документальних стрічок та інформаційних програм та перекладу їх англійською мовою для демонстрації в Сполучених Штатах. Том Брюер пообіцяв розмістити фотовиставку «Довжиною в війну» в Сенаті штату аби кожен мешканець міг відчути в атмосферу війни в Україні. По завершенню зустрічі сенатору була подарована світлина з фотовиставки.

Том Брюер побажав успіхів в роботі й найближчої перемоги, та висловив надію в подальшій плідній співпраці.

Том Брюер був обраний на посаду сенатора штату у 2016 році. До цього 36 років служив в армії Сполучених Штатів. Пішов на пенсію у званні полковника. Здійснив шість ротаційних виїздів до Афганістану, а відтак отримав дві медалі «Пурпурне серце».

Фото: ТРО Медіа

Читайте також: МАГАТЕ не підтвердило мінування ставка-охолоджувача ЗАЕС