fbpx

Рівне прощатиметься завтра з двома захисниками

Завтра, на майдані Незалежності, рівняни вшановуватимуть пам’ять двох незламних Героїв – Дениса Бабака та Геннадія Гануша. Кожен з цих двох мужніх солдатів віддав своє життя, захищаючи нашу країну від російської агресії.

Написав у себе на сторінці рівненський міський голова Олександр Третяк.

Денис Бабак, 29-річний старший стрілець, віддав своє життя за Україну 11 червня 2023 року, загинувши у районі села Роботине, Запорізької області. Його мужність та відданість службі слугуватимуть назавжди прикладом для нас, і ми ніколи не забудемо його жертву.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Геннадій Гануш, 46-річний солдат, захищав нашу Батьківщину з нескінченною відвагою. В ході наступально-штурмових дій проти російських військових сил він загинув поблизу села Яковлівка на Донеччині 25 червня 2023 року. Його героїзм і самопожертва будуть назавжди пам’ятатися, а його ім’я вписане в історію нашої Незалежності.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей міста приєднатися до прощання з нашими захисниками. Об’єднавши наші серця, ми вшануємо пам’ять Дениса Бабака та Геннадія Гануша і віддамо їм останню шану.

Прощання розпочнеться о 10:00. Поховання Героїв відбудеться на кладовищі “Нове”.

Нехай наша спільна присутність покаже, що ми цінуємо життя та мужність наших Героїв і що їхній внесок ніколи не буде забутий.

Читайте також: Лікаря звинувачують у недбалості на Рівненщині