fbpx

«Крок» повертає рівнян до повноцінного життя

«Крок» повертає рівнянам можливість повноцінно жити й будувати плани на майбутнє.

Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок» (вул. Чорновола, 40/56) надає реабілітаційні послуги понад 30 років. Основними отримувачами послуг Центру «Крок» є:

– особи і діти з інвалідністю, з порушенням опорно-рухового апарату, які зареєстровані на території Рівненської міської територіальної громади.

Протягом періоду своєї діяльності Центр «Крок» іде в ногу з часом і продовжує лишатися провідним закладом реабілітації для осіб та дітей, котрі мають захворювання, пов’язані з опорою і рухом. Зважаючи на виклики сьогодення, Центр «Крок» також надає реабілітаційні послуги:

  • Особам і дітям з інвалідністю, які перебувають на обліку на території Рівненської міської територіальної громади як внутрішньо переміщені особи;
  • Захисникам та Захисницям України, які перебувають в Рівненській міській територіальній громаді після проведеного лікування незалежно від зареєстрованого місця проживання і наявності інвалідності;
  • Постраждалим (цивільним, які потерпіли від військової агресії російської федерації) та є внутрішньо переміщеними особами, які перебувають на обліку в Рівненській міській територіальній громаді.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Центр «Крок» надає послуги з комплексної реабілітації відповідно до потреб отримувачів послуг шляхом медичної, фізичної, психолого-педагогічної та соціальної реабілітації. Усі послуги Центру «Крок» є безкоштовними.

У Центрі «Крок» функціонують наступні відділення:

  • – медичної реабілітації (травматологічно-ортопедичного профілю);
  • – медичної реабілітації (неврологічного профілю);
  • – фізично-медичної реабілітації;
  • – ранньої соціальної реабілітації дітей;
  • – соціальної реабілітації.

Професійний та чуйний колектив спеціалістів Центру «Крок», серед яких лікарі невропатологи, лікар-травматолог-ортопед, фахівці фізичної реабілітації, масажисти, педагоги, психологи, дефектолог, інструктор з трудової адаптації та багато інших, щодня дружною командою допомагають людям з порушеннями функції опори та руху відновити повноцінне життя в соціумі.

У Центрі «Крок» забезпечено оптимальні умови для реабілітації: функціонують спортивні зали, масажні кабінети, кабінети теплолікування та фізпроцедур, власна лабораторія та багато іншого. Здійснюється соціальна підтримка осіб, які перебувають на обліку шляхом забезпечення продуктовими пакетами, засобами гігієни та засобами реабілітації. За сприяння міської влади щороку поповнюється матеріальний фонд. Спеціалісти Центру «Крок» постійно підвищують свій професійний рівень шляхом безперервного навчання інноваціям у сфері реабілітації: відвідують семінари, беруть участь у вебінарах, конференціях, співпрацюють з вітчизняними та закордонними реабілітаційними, освітніми, медичними, науковими підприємствами, установами, організаціями та громадськими об’єднаннями (організаціями, товариствами).

Цільовою спрямованістю є відновлення втрачених рухових функцій, підтримка здоров’я та покращення самопочуття осіб з інвалідністю шляхом здійснення комплексу реабілітаційних заходів. Особливістю закладу є індивідуальний професійний підхід з груповою складовою, що дозволяє якісно надавати реабілітаційні послуги й допомагати пацієнтам соціалізуватися, побачити, що вони не одинокі у свої проблемах, дати можливість ділитися між собою успіхами та невдачами, підтримувати й мотивувати один одного під чуйним керуванням спеціалістів.

Колектив Центру «Крок» протягом багатьох років шляхом самовідданої праці повертає людей до повноцінного життя. Консультації щодо взяття на облік потенційних отримувачів послуг відбуваються щопонеділка за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 40 або за телефоном +380674754750.

Лілія АНДРІЮК, завідувачка відділенням соціальної реабілітації, психолог