Діти до школи у вересні підуть,але якщо дозволить епідситуація. Брифінг Степанова.

Діліться корисною інформацією з друзями:

Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максима Степанова -МОЗ підготувало інфографіку, яка проілюструє динаміку поширення ковідної інфекції. Цього тижня центральною темою комунікації МОЗу є сфера медичної освіти.

▪️ За минулу добу захворіло 1464 особи, з них 78 дітей та 69 медпрацівників. Госпіталізовано 213 осіб. За останню добу в Україні зафіксовано 19 летальних випадків, одужали 342 пацієнти. 

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

▪️ Найбільшу кількість випадків зареєстровано у Чернівецькій області (165), Івано-Франківській області (164), Львівській області (128) та в місті Києві (104).

▪️ .МОЗ підготувало інфографіку, яка проілюструє динаміку поширення ковідної інфекції. Сьогодні вона з’явиться на офіційному сайті та в соцмережах.

▪️ МОЗ вкрай занепокоєно темпами росту захворюваності на COVID-19, адже кількість госпіталізованих в середині травня складала 742 пацієнти, а за минулий тиждень цей показник склав 1991.

▪️ Цього тижня центральною темою комунікації МОЗу є сфера медичної освіти. За результатами вступної кампанії 2019 року заклади вищої освіти не виконали плану прийому на навчання майже на 1000 місць. Це проблема престижу професії та оплати праці. Саме тому МОЗ починає розв’язувати проблеми медичної освіти, щоб ми отримували високопрофесійних лікарів та якісну медичну допомогу.

▪️ Побудова графіку організації навчального процесу належить до компетенції керівників навчальних закладів та МОНу і залежить від особливостей навчального закладу.
▪️ Незалежно від форми власності обмеження поширюються на усі навчальні заклади, які розташовані у “червоній” зоні небезпеки.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»