У Гощанському районі ремонтують 6 кілометрів дороги (ФОТО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ремонт майже 6 км дороги в Гощанському районі у розпалі. Відрізок Тучин–Садове–Пустомити–Вовкошів входить в президентську програму «Велике будівництво». Роботи розпочалися в цьому році і половину з них уже виконали.

На якому етапі роботи, днями оглянув голова ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки до району.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

До ремонту тут була бруківка. А на сьогодні будівельники розширили дорогу, підсипали ґрунтові узбіччя, влаштували посадкові майданчики та тротуари, завершили роботи із відсипки шару щебеню.

«Жителі 5-ти сіл постійно зверталися до місцевої влади, щоб покращити транспортне сполучення. Дорога дуже потрібна для людей, тому що з’єднує ці населені пункти із Гощею та Рівним. Також цей автошлях важливий і для під’їзду спеціальної техніки – машин швидкої допомоги та аварійно-рятувальних служб. Розуміючи його важливість, ми включили автошлях у президентську програму. Це дозволило отримати фінансування на її ремонт», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Загальна вартість об’єкту понад 41 млн грн. Станом на серпень на ремонт уже спрямували 39 млн з дорожнього фонду. Закінчити роботи планують у вересні 2021 року.

Нагадаємо, в рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», цього року ми плануємо відремонтувати 73 км доріг області.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»