fbpx
в квартирі

Зберігаємо картоплю в квартирі правильно

Діліться інформацією з друзями:

Картопля, мабуть, один з найскладніших овочів для зберігання в квартирі. Проблема в тому, що в теплі картопля швидко псується, а на холоді швидко починає гнисти.

І хоч цей овоч порівняно недорогий, не хочеться позбуватися половини запасів зроблених на зиму. Існує кілька правил правильного зберігання бульби впродовж кількох місяців у квартирі, де немає ні льоху, ні прохолодної комори.

Перебираємо картоплю

Не важливо, вирощена бульба на власних грядках, чи куплена на ринку — ваш запас час від часу потрібно перебрати.

Підгнилі плоди відправляємо в смітник. Адже навіть одна пігнила картоплина може зіпсувати усі інші.

Без світла і в прохолоді

Потрібно тримати картоплю подалі від світла, холоду та інших овочів. А температура повинна становити приблизно 5 градусів тепла. Така температура, зазвичай, тримається на заскленому балконі.

Зберігати картоплю краще не в мішку, а в дерев’яному ящику. Якщо на балконі прохолодно – закутайте ящик старими теплии речами. Якщо ж картоплю довелося зберігати на кухні, то ставте ящик подалі від плити і раковини.

У холодильнику

Якщо ви не робите великого запасу, то можна зберігати картоплю і в холодильнику. Зважайте, що термін зберігання в таких умовах не буде занадто довгим.

Картоплю потрібно промити і висушити, покласти в нижньому контейнері, але окремо від інших овочів. І не використовуйте пакети, плоди мають зберігатися у відкритому вигляді.

Це вас теж може зацікавити: