Завтра відкриють фотовиставку для рівнян і про них

У виставковій залі Рівненського міського будинку культури відбудеться презентація мистецького проекту «Ренесанс образів» – фотовиставку для рівнян і про них.

"Ренесанс образів" - фотовиставка про рівнян та для рівнян

Ідея проекту полягає у популяризації творів мистецтва, що знаходяться в музеях та галереях Рівненщини, спонуканні людей до відвідування музеїв, ознайомлення з культурним надбанням, збереження його, оскільки багато людей просто не знають, яка культурна спадщина у нас є.

В експозиції виставки та на сторінках альбому відомі рівняни стали подібними до персонажів з картин та скульптур, сфотографовані поруч з твором мистецтва. Для підкреслення схожості були використані звичайні шматки тканини, деталі одягу, перука, поза…

Колись люди були такими ж, як і ми сьогодні, просто вони носили інше вбрання та зачіски. Крім того, гени нашої шляхти нікуди не поділися, вони є і в нас з вами.

Світлини – Олександр Харват,  мистецька атрибуція, тексти – Микола Бендюк.

У програмі:

• презентація виставки та каталогу світлин;
• культурна програма за участі солістів-вокалістів Рівненської філармонії та Міського будинку культури;
• перші мазки художника Олександра Гурістюка над новим портретом;
• спілкування з авторами та учасниками проекту;
• ведучі заходу – Галина Цьомик – акторка театру, заслужена артистка України, В’ячеслав Білецький – шоумен, Ірина Білотіл (МБК).

Організатори та співорганізатори – Міський будинок культури, народна фотостудія «Простір фото», студія «У фарватері істин».

Відкриття виставки 22 січня о 17 годині.
Контактні дані: тел. 096-902-1043, 097-1164539,
Вхід вільний.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»
Діліться корисною інформацією з друзями: