«Врятоване мистецтво» послужило добрій справі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Нещодавно в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулося відкриття благодійної виставки-продажу картин «Врятоване мистецтво» художника Володимира Яницького. Частину коштів, які вдасться зібрати, буде передано Громадській організації Центр Духовного Розвитку «Коло успіху» для допомоги жінкам, котрі постраждали від війни.

Відкрила виставку «Врятоване мистецтво» голова Громадської організації Центр Духовного Розвитку «Коло успіху» Марія Бугаєнко. Вона розповіла як народилася ідея проведення цього заходу, зазначила мету благодійного збору та представила гостям Володимира Яницького. Володимир Яницький – художник із Донеччини – до повномасштабного вторгнення проживав у місті Курахове. Писати картини почав ще в юнацькі роки. І, попри вроджену ваду зору, продовжує творити. За останні місяці було проведено не одну благодійну виставку картин пана Володимира. Кошти збирали на допомогу для ЗСУ, внутрішньо переміщених осіб, дітей з особливими потребами.

Після хвилини мовчання у пам’ять про всіх, хто загинув, захищаючи Батьківщину, лунали патріотичні та авторські поезії, пісні, а також кожен із присутніх долучився до написання листів нашим воїнам. Ці послання Центр Духовного Розвитку «Коло успіху» передасть на фронт, аби щирі слова підтримували й тішили захисників.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Володимир Яницький розповів, що назва виставки «Врятоване мистецтво» – не випадкова. Адже більшість картин, які тут представлені, довелося екстрено вивозити з окупованих територій. Також художник коротко описав кожну роботу, пояснюючи зміст, котрий закладав у свої твори. Експозиція виставки складається з кількох десятків картин. Володимир Яницький зауважив, що натхнення до роботи додають люди, котрі потерпають від якоїсь недуги. Адже кожним твором прагне подарувати їм підтримку, допомогти подолати труднощі та продовжити жити. А надійною опорою для самого художника є дружина Анна Баннікова.

Виставка діяла впродовж трьох днів. Рівняни та гості міста мали можливість насолодитися неповторним мистецтвом Володимира Яницького, приємно провести час, придбати картини та зробити внесок у добру справу.

Ірина СТАСЮК