Відомі рівняни знову колядували заради хворих діток

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Традиційний Зірковий вертеп колядував і цього року в Рівному. Вже четвертий рік поспіль відомі рівняни (політики, активісти, лікарі, поліцейські, журналісти, митці) несли в домівки благу вість про народження Христа та збирали гроші на благодійність.

Репетиції та підготовка стартували за місяць до свята. Учасники вертепу щоразу шукають незвичні колядки, намагаючись відроджувати те, що забулося з часом. Щороку доповнюють реквізит.

«Вертеп та колядки – це  невіддільна  частина Різдва. Містична костюмована історія прославляння народження Бога є традицією, яку не можуть зламати тисячоліттями, це те що в нашій крові на рівні ДНК. Цього року ми йдемо колядувати лише 7 числа, в перший день свята», – написали в переддень Різдва учасники Зіркового вертепу на своїй сторінці в соцмережі.

А вже після свята активна учасниця Зіркового вертепу, адміністратор міського будинку культури Наталія ЛОЗОВСЬКА розповіла, що за день вдалося зібрати 30 тисяч гривень.

– До нас щороку долучаються нові люди. Це нормальний і правильний процес. Якщо когось, крім нашого сталого кістяка, ця містерія зачіпає так, що хочеться долучитися – значить ми все робимо правильно! Цьогоріч через локдаун колядували лише один день замість традиційних двох. Це єдина журбинка. Але маємо надію таки поводити Козу на Щедруху. Поки обдумуємо оптимальний формат зважаючи на реалії. За один день маємо майже 30 тис коляди, яку традиційно віддамо на лікування/реабілітацію/діагностику діткам, – поділилася Наталія Лозовська.

Нагадаємо, торік зіркові колядники зібрали 60 тисяч гривень. які передали на лікування важкохворих дітей.

Фото зі сторінки Наталії Лозовської у ФБ. 

 

Діліться корисною інформацією з друзями: