В оселі завжди брудно через погані звички

В оселі завжди брудно навіть якщо прибираєте кожного дня?Варто переглянути свої звички.

Без чистоти вдома не вийде створити затишок. Навіть якщо ви кілька разів на день миєте підлогу, ваше житло все одно може залишатися брудним. Все через шкідливі звички через які в оселі завжди брудно і яких варто позбутися.

То через які помилки в домі завжди брудно.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Вуличне взуття

Кожен з нас хоча б раз на місяць, коли поспішає, заходить в кімнати у взутті. Потрібно знімати його, тому що на підошві в дім можуть потрапити різні бактерії, в тому числі збудники серйозних захворювань.

Кришка унітаза

Робот-пилосос – нові стандарти прибирання в будинку

Якщо кришку унітаза постійно тримати закритою, можна скоротити поширення аерозольних частинок, з якими поширюються бактерії.

Брудні ганчірки

Всі часто змінюють губки для миття посуду, а про ганчірки для прибирання забувають. Їх також потрібно своєчасно прати та дезінфікувати. Те саме стосується пилосмоків, пральних та посудомийних машин, які потрібно періодично чистити.

Текстиль

Кухонні рушники рекомендується змінювати щодня, а банні – раз на 2-3 дні.

Старі та непотрібні речі

У кожному домі є величезна кількість невикористовуваних речей, які захаращують шафи та балкони. Потрібно привчити себе двічі на рік проводити ревізію гардероба. Позбудьтеся речей, які стали малі та непотрібні.

Брудна люстра

Пилюка у великій кількості накопичується на люстрах. Псує вона не тільки вигляд самої люстри, але й загальний фон приміщення. Набагато приємніше, коли в будинку все блищить чистотою.

Тетяна САМАРУК

%d блогерам подобається це: