fbpx

У Рівному відбудеться перший автоконцерт  

Діліться інформацією з друзями:

1 липня вперше у Рівному відбудеться авто концерт. Таку незвичну альтернативу живому концерту запропонує містянам популярний гурт «Без обмежень».

Особливість авто концерту в тому, що він пройде просто неба, а глядачі приїдуть на нього в своїх авто, і залишатимуться у них упродовж усього дійства.

Про особливості цього заходу розповіла директорка міського будинку культури Ольга Стельмах, яка допомагала його організувати в Рівному.  

– До мене звернулися наші давні партнери, концертна агенція «Тіхонов» котра запустила цей проект. Попросили допомогти з пошуком майданчика для авто концерту. У них були певні вимого щодо площі, техніки безпеки, санітарних норм тощо. Запропонували їм територію авторинку (що на вул. Млинівській). Власники і організатори поспілкувалися, знайшли спільну мову. Тож авто концерт відбудеться саме там. Погодили захід із різними структурами: пожежники, поліція, санстанція і зрештою отримали дозвіл міської влади. Погодьтеся, що це крута альтернатива живим концертам, яких ми поки що позбавлені.

Свого часу в СЩА авто кінотеатри були досить популярними. В сучасних умовах щось подібне може стати популярним знову.

У Луцьку автоконцерт відбувся 29 травня. 28 червня буде в Тернополі, а після Рівного музиканти відправляться в Полтаву,  Хмельницький, Запоріжжі.

Квитки на концерт туру «БАК» (безпечний автоконцерт) можна придбати лише онлайн – на сайті https://rivne.karabas.com/ua/bezpechnij-avto-koncert-1/order/

Вартість від 400 до 1200 грн. Усього буде 19 рядів по 23-28 місць. Передбачені окремі місця для легкових авто та джипів/мінівенів. Поруч із сценою буде встановлено великий екран на якому глядачі зможуть бачити артистів.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»