fbpx

Рівнянам доведеться повернути грудневу “знижку” на опалення

Діліться інформацією з друзями:

“НКРЕКП змушує Рівнетеплоенерго скасувати зимову знижку на послуги. Зроблена ТОВ Рівнетеплоенерго знижка для населення на послуги теплопостачання за грудень 2019 року тепер обертається проти підприємства.”

Про це повідомляє ТОВ “Рівнетеплоенерго” на своєму сайті.

НКРЕКП попередило про застосування санкцій, якщо підприємство не поверне тариф до рівня, встановленого регулятором, йдеться у зверненні підприємства до рівнян.

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабміну №1082 від 21.12.19 р., теплопостачальним підприємствам було рекомендовано зробити знижку населенню у зв’язку зі зниженням ціни на газ.

Про те що постанова не враховувала того факту, що зросла ціна транспортування газу, електроенергія, податки тощо. Крім того тариф для підприємства встановлює Національна комісія з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг ТОВ Рівнетеплоенерго наголошувало одразу після ухвалення вказаної постанови.

Ми не знімаємо із себе відповідальності за те, – йдеться в повідомленні Рівнетеплоенерго, – що піддалися суспільному тиску і високому запиту на популістичні, економічно необґрунтовані рішення. Зроблена нами знижка була необов’язковою, а лише рекомендованою. Водночас, ТОВ Рівнетеплоенерго отримало підтримку і розуміння з боку міської та обласної влади, котрі виявили готовність розглянути механізм компенсації знижки для населення – це понад 11 мільйонів гривень. Однак, до цього часу дієвий механізм в рамках закону так і не був запропонований.

Рівнетеплоенерго отримало попередження від НКРЕКП. 

Враховуючи непросту фінансову ситуацію, величезну заборгованість споживачів – понад 160 мільйонів гривень, необхідність виконання планових ремонтів та інвестиційної програми наше підприємство вимушене виконувати вимоги НКРЕКП для запобігання зупинки діяльності підприємства. – інформує Рівнетеплоенерго.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»