Що посадити в саду у вересні

Діліться корисною інформацією з друзями:

На початку осені в саду продовжують буяти квіти. А ще це добрий час для висадки не лише морозостійких рослин, але й тих, що зацвітуть навесні.

Хризантеми висаджують в кінці серпня — на початку вересня. Під час обрізання кущів: проводиться живцювання і висадка нових кущів в грунт. Завдяки цьому рослина встигне добре вкоренитися і пережити зиму. Якщо ви придбаєте для висадки квітучі кущі, то ще кілька тижнів потішитеся їхніми яскравими фарбами.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Айстри, чорнобривці, космею, календулу насінням можна висаджувати в жовтні або навіть в листопаді. Для цього зробіть борозенки в грунті, зачекайте доки земля підмерзне, і після цього вносять насіння. Варто дочекатися заморозків, щоб рослини не встигли проклюнуться з зерен до весни, інакше вони загинуть.

Восени висаджують цибулинні рослини, які повинні зацвісти навесні. В кінці серпня і в перший тиждень вересня висаджують пушкінію, мускарі, сциллу, крокуси, хіонодокси. На початку другої декади вересня настає черга висадки цибулин нарцисів.

В останній тиждень вересня і на початку жовтня висаджують тюльпани і гіацинти, коли температура опускається до +10 градусів. Однак встигнути це треба зробити до заморозків.

На початку вересня можна приступити до поділу і розсадження люпину, астильби, хости, бруннери, кореневищних ірисів, лілійників, барвінку.

У першій декаді вересня в грунт висаджують розсаду таких квітів, як маргаритки, віоли, турецька гвоздика і незабудки.

У другій половині вересня здійснюється розподіл куща і посадка флокси, аквилегії і рудбекії.

В кінці жовтня висаджують конвалії. Також можна ділити і розсаджувати  кущі півоній.

Троянди висаджують з середини вересня до початку жовтня. Висаджують як кущі, так і черешки.