fbpx

Сьогодні зійде особливий повний Місяць

Повний Місяць 10 січня буде особливим: що можна, а чого категорично не варто сьогодні робити?

Сьогодні, 10 січня о 21:21 за київським часом зійде січнева Повня. У цей час Місяць перебуватиме в знаку зодіаку Рак. Астрологи цю фазу місяця називають особливо небезпечною через те, що вона збігається з місячним затемненням, яке теж очікується 10 січня. Через це негативний вплив і ймовірність конфліктних ситуацій можуть підвищитися. Також 10 січня нарешті закінчиться вплив так званого «коридору затемнень», який почався ще 26 грудня 2019 року.

10 січня, як твердять астрологи, буде відносно важким і нестабільним днем. У багатьох зіпсується настрій, зросте агресія, причому невмотивована, з’явиться нетерпимість, запальність і схильність до конфліктів. Тому можна насолоджуватися самотністю, відмовитися від прояву агресії та уникати участі в суперечках. З’ясування стосунків краще відкласти на інший день.

Повний місяць 10 січня: чого категорично не можна робити

  • Не підживлюйте негатив думками та діями. Чим менше ви будете фокусуватися на негативі, тим більше привернете позитивних подій.
  • Не йдіть на ризики. Якими б не були ваші справи, ризик і авантюри на повний місяць – остання справа. Не варто 10 січня ставити на кін щось важливе: є велика ймовірність це втратити. Будьте розсудливі та обережні.
  • Не дозволяйте іншим втягувати вас у суперечки та конфліктні ситуації. Не розставляйте крапки над «i», все одно рішення буде ухвалене виключно на емоційному рівні й, можливо, всупереч здоровому глузду.
  • Подумайте про здоров’я. Операції та хірургічні процедури найкраще перенести.

Повний місяць 10 січня: що потрібно робити

  • Прислухайтеся до пророцтв. Астрологічні прогнози та місячні календарі – це відмінний спосіб дізнатися наперед про ті небезпеки та складнощі, які можуть виникнути в житті, якщо завчасно їх запобігти.
  • Працюйте над внутрішнім станом. Медитативні та духовні практики можуть врятувати складний день. Схожим ефектом володіють мотиваційні відео, спокійна музика, добрі фільми, улюблені книги. Запаліть свічки та пахощі.
  • Постуйте. Повний місяць – відмінний час для того, щоб сісти на дієту або поголодувати кілька днів. Але поповнюйте запаси продуктів вдома. Добре вживати гарячу, щільну їжу, що має терпкий смак (горох, боби). Слід уникати холодної рідкої їжі з солодким смаком (різні фрукти, соки).
  • Поприбирайте у будинку. Це сприятливий час для облаштування побуту, створення затишку і комфорту. Налаштуйтеся на достаток і повноту життя. У цей день рекомендують зробити вдома генеральне прибирання, щоб звільнити свою голову від негативних і порожніх думок.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»