Роботи переможців ювілейного «Фотовернісажу на Покрову» представлять у Рівному  

Міський Будинок Культури святкує свої 65 років і, окрім концертів, до нашого культурного марафону включена ще й виставка! Адже МБК – локація різнопланова.

З ювілеєм Будинку культури співпадає 15-річний ювілей найочікуванішої фотоподії року – “Фотовернісажу на Покрову”! Найбільший в Україні фотопроект традиційно проводиться у Рівному і завдяки йому наше місто неофіційно можна іменувати столицею фотографії.

“Фотовернісаж на Покрову” – це 15 років неймовірних історій фотографічних знайомств, спілкувань, виставок, пленерів, мандрівок!.. Географія учасників з понад 70 країн світу, об’єднаних любов’ю до спільної художньої справи.

Цьогоріч ювілейний “Фотовернісаж” традиційно відкриється у виставковій залі МБК символічно 14 жовтня о 14 год. Ми нагородимо кращих з кращих майстрів фотосправи, презентуємо новий альбом Міжнародного салону художньої фотографії, надихнемось світлинами і творчими бесідами.

Запрошуємо на “Фотовернісаж на Покрову 2020” та День народження Міського Будинку Культури!

Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм. Кількість присутніх гостей є обмеженою, але ми обов’язково чекатимемо вас у гості протягом наступних двох тижнів, адже виставка діятиме до 30 жовтня.

Діліться корисною інформацією з друзями: