Рівнянин радить не зациклюватися на негативі і не ставити в центр цей чортовий вірус

Ситуація з карантином позначилася на житті кожного. Усі відчули тягар обмежень, пов’язаних з карантинними заходами. Щоправда, є й такі, організованість і дисципліна яких дивує та мобілізує решту. Серед них викладач НУВГП, відомий рівненський максималіст та проповідник здорового способу життя Валерій Цибульський.   

Для читачів газети “7 днів ” він розповів як змінила ситуація з карантином його будні та про ставлення до усіляких заборон щодо відвідування  громадських місць, парків.

– Дещо змінилося моє життя. Набагато частіше мию руки. Лише раз в тиждень буваю в маркеті. Кожен день спілкуюся з родичами і друзями дистанційно. Намагаюсь поділитися з ними енергією, якої вистачає.

Вранці, як і завжди, роблю вправи по Японській системі “Ніші”. Пробігаю в середньому темпі 5км.

Потім проглядаю новини і працюю над підготовкою тексту наукового збірника “історія НУВГП в документах і матеріалах (1915-1945рр.).

До речі, рекомендую подивитися в Інтернеті мою статтю про діяльність університету в період не коронавірусу, а німецької окупації (див.: Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії. Рівне, 2018. С.61-65).

Увечері протягом години прогулянка в полі, до якого не більше 100 метрів. Не можна зациклюватися на негативі і ставити в центр цей чортовий вірус. Люди жили, раділи сонцю і кохали навіть в концтаборах.


 


Відносно обмежень і заборон, то напрошується вислів “застав дурного богу молитися…”. Думаю, що влада, враховуючи стан нашої медицини, перестраховується. І наостанок. Я не впевнений, що я групі ризику. Будьте здорові!

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: