fbpx
максим кривцов

Рівненський автор мріє подарувати свою книгу Залужному

Діліться інформацією з друзями:

Рівненський автор Максим Кривцов повідомив про день народження у своїй збірці «Вірші з бійниці»! Він живе у Києві й служить в ЗСУ.

Збірка рівненського автора Максима Кривцова «Вірші з бійниці» увійшла у 50 найпопулярніших художніх книжок у 2023 році. Про це повідомляє автор.

За його словами робота над книгою тривала понад рік. З того часу автор замінив більш ніж половина віршів, які були спочатку. Максим подякував усім, хто працював над книгою. Вона, на його думку, досить гарна: проілюстрована фотографіями з плівки, із записами віршами від руки, із майже порожніми сторінками, на яких можна написати свій вірш або проілюструвати авторський.

Також він дякує за відгуки, тим, хто зробив передзамовлення і хто звернув увагу на книгу чи зверне у майбутньому, а можливо і знайде для збірки місце на своїй полиці.

Максим Кривцов мріє подарувати збірку Залужному.

«Хотілось би, щоб різноманітні блогери десь та згадали про вірші, якщо вони для них сподобаються. Хочу, щоб, наприклад, Підпільний стендап провів презентацію книги: і нагадав усім про війну, і мені допоміг, і можна поєднати таку подію із якимось потрібним збором.» – пише Максим.

Книгу у Рівному поки ще не можна купити, але можна замовити тут: http://bit.ly/41D9oy4

Максим – поет, фотограф і військовий.

Максим Кривцов пішов на війну добровольцем у 2014-му. Згодом працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС і Veteran Hub-і. Після повномасштабного вторгнення росіян знову повернувся на фронт.

#вірші_з_бійниці

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги