fbpx

На осінній бал прийшли всі пори року

Осінні декорації, оригінальний сценарій, костюмовані виступи артистів, читання авторської поезії і танці під звучання саксофона наживо, багато гумору і співу, частування осінніми дарами. Хтось подумає, що йдеться про дорогий корпоратив у якійсь успішній бізнес-структурі. Насправді приклад того, як зробити своє дозвілля цікавим, практично ніскілечки не витратившись, показали рівненські УТОСівці.

Артисти – всі свої, костюми – власні чи позичені. А натхнення та ентузіазму їм і так не позичати. От і за підсумками регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості людей з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя» самодіяльний ансамбль «Оберіг» Рівненської обласної організації УТОС цими днями вийшов переможцем.

Тож варто було голові рівненських обласної і територіальної організацій УТОС Любові Боровській (на фото крайня зліва) заїкнутися про намір влаштувати осінній костюмований бал, як навколо цієї її ініціативи зібралося щільне коло артистів-аматорів і однодумців із числа незрячих. Сама ж ініціаторка балу написала сценарій і виступила в ролі ведучої.

© Фото Юрія Ніжаловського

А ролі знайшлися на кожен талант. Тим паче що улюбленими порами року учасників балу виявилися всі чотири. Самодіяльні незрячі артисти ансамблю народної пісні «Оберіг» та саксофоніст Леонід Чеконар порадували глядачів піснями і мелодіями.

На ліричний лад налаштовували присутніх власні поезії, які прочитала Тетяна Войтович.

Артисти веселого жанру розіграли жартівливі сценки і прочитали гуморески. А хто цього разу ще не наважився на виступ перед публікою, приміряв на себе майбутні ролі у статусі глядача.

На правах господарки осіннього балу почувалась Леоніда Дуць. Жінка поділилася з членами своєї організації осінніми дарами зі свого городу. Та зробила це так щедро, що все власноруч виплекане нею не помістилось у два величезні кошики.

Дійство відбувалося в будівлі громадської організації незрячих рівнян, що за органним залом у Рівному, на вулиці Гоголя, 12. Торік коштом міста це приміщення капітально відремонтували: утеплили фасад, перекрили дах, встановили пластикові вікна. До речі, саме в день проведення осіннього балу в місті почався опалювальний сезон. Тож усім було тепло і буквально, і емоційно.

Марія КОРНІЙЧУК