Мрія про море стала здійсненною

Мабуть, кожен хоч раз у житті переконався на власному досвіді, що, коли чогось дуже-дуже хочеш, мрії збуваються. Навіть, здавалося б, нездійсненні. Як-от для декого з підопічних ГО «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”», хто вперше побував на морі.

Для людей з інвалідністю дуже важливо відчувати себе такими, як всі, мати змогу спілкуватися і вести активний спосіб життя, незважаючи на свої проблеми зі здоров’ям. Тому в процесі соціально-психологічної реабілітації молоді з психічними та інтелектуальними порушеннями ми намагаємося використовувати різноманітні розвивальні розваги, творчі заняття, організовувати екскурсії по святих та історичних місцях України. А цьогорічний маршрут мандрівок, прокладений нашою громадською організацією, проліг узбережжям Чорного моря. Під час відпочинку наші підшефні не лише купалися в морі, засмагали, ходили на екскурсії. Програма дозвілля була насичена майстер-класами, різноманітними творчими заняттями та конкурсами.

Реалізувати свої літні плани та відвідати міста Умань, Одеса, Затока, Білгород-Дністровський, Коблево, Рибаківка члени нашої організації змогли завдяки наданій міською владою фінансовій підтримці. Отож, від імені ГО «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”» висловлюю сердечну подяку міському голові Рівного Володимиру Хомку та депутатам міської ради, які чимало роблять для того, аби молодь нашої організації відчувала себе потрібною цьому суспільству, своїй державі.

Марія КОСИНСЬКА, голова ГО «Спілка інвалідів з дитинства “Передзвін”»

Діліться корисною інформацією з друзями: