fbpx

“Майбутнє Європи” – очима підлітків Донбасу.

Діліться інформацією з друзями:

Міжнародний освітній соціально-культурний проєкт “THE FUTURE OF EUROPE” презентував рівнянам документальну виставу для підлітків.

The Future of Europe – міжнародний освітній соціально-культурний проєкт для підлітків зі східної України (Донецька та Луганська області) та західної Німеччини. Учасники проєкту разом з українськими та закордонними менторами створили виставу від і для підлітків, яка буде показана в державних театрах в 16 містах України та на двох міжнародних фестивалях.

«Майбутнє Європи» – вистава 15 підлітків, дитинство яких пройшло на Донбасі. З яких пазлів воно склалося, ким вони хочуть бути, яким бачать Європу, які питання ставлять дорослому світу – про це і інше у виставі. Це спроба щирої розмови про бажання нового покоління українців та німців, та дискусії після з глядачем в кожному місті, де відбудеться показ. В серпні 2019 року всі учасники побували у м. Кельні, Німеччина. Де під час мистецьких воркшопів та спілкування зі своїми однолітками, формували тексти для вистави, самостійно обираючи теми та висловлювання, які важливі для них. Створення самої документальної вистави відбувалось з Києві під час творчого табору.

Вистава орієнтована на глядацьку аудиторію від 14 до 20 років. Після кожного показу проводитиметься обговорення та відкриті дискусії. Кураторами вистави є Андрій Май від України та Світлана Фурер від Німеччини, керівниця проєкту Євгенія Відіщева.

З 2 по 12 жовтня учасники відправляються в автобусний тур з показом вистави у 9 містах  Західної, Південної та Центральної України:

2 жовтня / Київ / Goethe-Institut / work-in-progress

3 жовтня / Рівне / Рівненський академічний обласний театр ляльок

4 жовтня / Луцьк/ Волинський академічний обласний театр ляльок

5 жовтня / Львів / Львівський академічний обласний театр ляльок

7 жовтня / Івано-Франківськ / Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка

8 жовтня / Хмельницький / Хмельницький академічний обласний театр ляльок «Дивень»

9 жовтня / Вінниця / Вінницький обласний будинок учителя

10 жовтня / Одеса /

11 жовтня / Миколаїв / Чорноморський національний університет ім. Петра Могили

12 жовтня / Херсон / Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша

Перший показ вистави в форматі work-in-progress також відбувся на міжнародному освітньому драматургічному фестивалі «Тиждень Young» в рамках фестивалю «Тиждень актуальної п’єси» в м. Київ 2 жовтня.

Проєкт планується, як сталий. Отже, наступного року сьогоднішні глядачі зможуть бути обраними до нової програми, побувати у Франції, та так само поділитися своїми креативними думками з однолітками, під час новоствореної вистави.

Організатори:

Громадська організація “ВІДЛІК ПРОДЖЕКТС”

За підтримки Українського культурного фонду, державних театрів за участі українських і закордонних митців.

Художній керівник – Андрій Май https://www.facebook.com/andrey.maymalahov Директорка – Євгенія Відіщева https://www.facebook.com/vidischeva.evgenia Медіа-менеджерка – Марія Перегонцева https://www.facebook.com/PeregoncevaMaria Нас можна знайти:

FB: https://www.facebook.com/thefutureofeurope MAIL: thefutureofeuropeua@ gmail.com

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/thefutureofeurope.ua.2019