fbpx

Італійський концерт у Рівному

Для флейти і гітари написано чимало класичної музики. Адже цей дует був дуже популярним в епоху бароко та романтизму. Повернути давні традиції музикування вирішили провідні солісти Національної філармонії України — флейтист Юрій Шутко та гітарист Андрій Остапенко. У їхньому виконанні 18 жовтня уперше в Рівному прозвучать вишукані твори Дж. Регонді, Л. Леньяні, Ф. Каруллі та М. Джуліані.

Андрій ОСТАПЕНКО – соліст Національної філармонії, Заслужений артист України, секрети майстерності пізнавав у майстрів Міжнародної академії гітари Франциско Тарреги в Італії. Андрій Остапенко концертує в Україні та за її межами. Він володіє унікальною гітарою німецького майстра.

Юрій Шутко – соліст Національної філармонії, Заслужений артист України, музичну освіту здобував у Львові, Вільнюсі, Києві, Парижі. Виступав із всесвітньо відомими диригентами. Співпрацює як соліст з усіма провідними оркестрами України. Він єдиний в Україні грає на інструменті, відлитому із золота японської фірми SANKYO.

У дуеті м’який тембр гітари та дзвінке звучання флейти набуває незабутнього шарму.

У цьому складі музиканти відвідали з концертами Вінницю, Львів, Луцьк, Житомир, Чернігів, Полтаву та інші міста України.

Найбільше композицій для флейти і гітари написали наприкінці XVIII століття італійці Ф. Каруллі, Л. Леньяні та М. Джуліані. Всі вони були відомим гітаристами. Їхні твори захоплюють притаманною для італійської романтичної музики мелодійністю і бравурною віртуозністю.