fbpx

Коли та як сіяти помідори на розсаду у 2023 році

Діліться корисною інформацією з друзями:

Помідори – улюблена закуска та доповнення до всіх страв. Проте не кожен знає, що вони дуже вибагливі й потребують багато уваги. Але результат буде того вартий. В які дні сіяти помідори на розсаду? Які основні правила? Про що потрібно знати?

Звичайно, розсаду можна й купити. Як і готові, вже вирощені помідори. Проте, погодьтеся, набагато приємніше смакувати те, що змогли виростити власноруч удома. Ми розкажемо всі тонкощі та правила посіву помідорів на розсаду, аби все вийшло якнайкращим чином.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ви сієте в себе вдома на підвіконні, тож не зайве знати що…

Перш за все слід пам’ятати: низькорослі та середньорослі помідори краще посіяти з середини березня та до квітня. Проте завжди орієнтуйтеся на погодні умови та хороше освітлення в кімнаті.

Високі помідори можна сіяти вже наприкінці лютого, а краще на початку березня.

Якщо ж, ви вирішили починати посів на відкритому ґрунті, тоді можна це роботи наприкінці березня або на початку квітня.

Рекомендуємо звернути увагу на місячний календар з датами посадки помідорів у 2023 році. Березневі сприятливі для цього дні: 1-3, 6, 9-12, 16-17, 20, 24-30. А в квітні запам’ятайте такі дати: 3-5, 7-9, 12-13.

При самостійному вирощуванню розсади важливим етапом є обрати хороше насіння, підготувати ґрунт для цього і вибирати відповідний час для посіву, який ми зазначили вище.

Можна й купити вже готову розсаду. Але пам’ятайте, що кущики, які ви берете, повинні мати здоровий вигляд: стебло та листя – пружні, міцні та обов’язково однорідного кольору.

Наостанок хочемо дати поради та поділитися правилами самого посіву: нам необхідний ґрунт, який збагачений спеціальними органічними добривами 2:1. У дні стаканчиків або ящиків радимо зробити отвори для стоку зайвої води.

Далі заповнюємо все підготованим ґрунтом та садимо насіння на глибину приблизно 2 см – не більше. Температура має бути не нижчою за +25°С. Достатньо поливайте. Перший результат отримаєте вже через тиждень.

Юлія ЯЩУК