Кока-кола це не лише приємний смак

Діліться корисною інформацією з друзями:

Зацікавилась феноменом цього напою. Справа в тому, що (крім гарного смаку) ця дивовижна газировка має ще й цілу купу практичних господарських переваг.

Висока кислотність Кока-коли робить її ідеальним засобом для очищення та прибирання у домі. Де ж її можна застосувати? Ось, будь ласка!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Масні плями. Тим, хто має авто, знайомі масні плями на асфальті біля дому. Прибрати їх можна просто, виливши на проблемне місце трохи коли. За кілька годин пляма легко очиститься.

Порядок у туалеті. Золота порада: півпляшки коли вилийте в унітаз. Залиште на годину, а потім змийте. Результат вас порадує.

Позбутися іржі на дрібних предметах. Просто залиште їх у склянці з колою на ніч. Вранці, протерши їх серветкою, побачите, що вони засяють, як нові.

Брудна сковорідка. Вилийте в неї банку коли. Поставте цю «страву» на повільний вогонь і «варіть» протягом години. Пригоріла їжа та бруд, що в’ївся, легше відмиються.

Пліснява. Проміжки між керамічною плиткою у кухні та ванній кімнаті з часом втрачають свіжість. Натріть цемент колою! Залиште на кілька хвилин, а потім протріть губкою. І вуаля!

Лобове скло авто. Щоб мати чисте лобове скло, варто вилити банку газировки на нього а потім сполоснути садовим шлангом чи відром води.

Чистий чайник. Він весь час покривається накипом. Якщо прокип’ятите в ньому колу і залишите постояти ще 30 хвилин, то від накипу не залишиться і сліду.

Плями на одязі. Вино, жир, кров. Як їх позбутися? При пранні вилийте банку коли у пралку зі звичайними миючими засобами чи порошком. Плям на їх звичному місці ви вже не знайдете.

Видалення фарби. Якщо заплямували одяг фарбою, допоможе серветка, змочена у колі. Залиште її на плямі на якийсь час, щоб кола могла творити свою магію. Потім сполосніть за допомогою мила та води.

Чистий басейн. Ви щасливий та гордий власник басейну. Щоб забути про іржу та такі неприємні плями, вилийте у воду два літри цієї чудесної газировки. Результат вас порадує.

Фіксатори акумуляторної батареї авто. Налийте на них трохи коли, і ви відразу відчуєте різницю «до» і «після».

Очистка хрому. Тут кола просто ідеальний засіб. Змочіть у ній серветку і використайте її для очистки хромованих поверхонь предметів – деталей автомобіля, гачків для одягу, водовідвідних кранів, деталей велосипеда та ламп.

Підготувала Галина ГРИЦЮК