fbpx

Хлопці з Рівненщини успадкували талант від діда й прадіда

Діліться корисною інформацією з друзями:

Брати Легенюки, які навчаються у Демидівському будинку творчості школярів, можуть увійти в історію вітчизняного вокального мистецтва і сягнути естрадних вершин. Скажімо, як брати Дмитро і Назарій Яремчуки.

За свою нетривалу творчу діяльність Влад і Стас здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва на підтримку Збройних сил України «Ми – з України» в Одесі, отримали диплом 2-го ступеня конкурсу в Харкові «Талановита країна без війни», стали лауреатами ART-FEST «STAD OF TALENT» UKRAINA-POLSKA.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зрештою, справа навіть не в лауреатстві чи пісенних звитягах. А в тому, що хлопці гідно продовжують родинну співочу толоку Легенюків. Гарно співав їхній прадідусь Василь Спиридонович. Самобутнім вокальним талантом наділений і дідусь Михайло Васильович: у вісімдесяті роки минулого сторіччя його тенор був співочою родзинкою у хорі працівників освіти Млинівщини, яким тоді керував незабутній Вадим Балас. А нині голос Михайла Васильовича славить Господа в кліросному хорі Свято-Покровського храму рідного села Перекалі. Тож онуки успішно збагачують родинні традиції. Водночас їхні вокальні здібності підсилює генетична пісенна спадщина.

І не важливо, чи піднімуться Владислав і Станіслав на творчий Олімп, бо найголовніше – щоб вони були здоровими і дужими. А з такими скарбами зможуть зазіхнути і на пісенні вершини, на які вони взяли курс під опікою обдарованого педагога Тетяни Пограничної.

Віталій ТАРАСЮК