fbpx
капсули для прання

Чому капсули для прання не можна використовувати при низьких температурах

Діліться інформацією з друзями:

Останнім часом досить популярним став такий засіб для очищення одягу як спеціальні капсули для прання. Завдяки ним зникають навіть найскладніші плями без додаткового тертя та попередньої обробки. Однак цей засіб має певні особливості та правила використання.

Отже, найголовніше – капсули можна застосовувати лише у пральній машині. Їх закидають прямо в барабан, не розриваючи оболонки. До їхнього складу входить концентрований гель для прання, плямовивідник і відбілювач. Іноді – можуть містити комплекси для виведення бруду. Деякі виробники також додають до складу кондиціонер для білизни або речовини для пом’якшення води.

Однак будь-яка капсула починає свою дію тільки після повного розчинення оболонки. Звідси випливає наступне важливе правило застосування цього прального засобу: температура прання має бути вищою 30 градусів. Інакше оболонка не розчиниться повністю. Тож для прання особливо делікатних тканин (шовк, шерсть і т.д), яке вимагає низьких температур води (від 0 до 30 °С), капсули не застосовують.

Виробники не радять брати капсули мокрими руками, інакше вони порвуться.

Трапляється, що під час прання капсула не розчиняється. Причин може бути кілька: ви поклали недостатньо одягу (барабан має бути заповнений якомога більше). Або ж обрали низьку температуру прання. У таких випадках можна запустити додатковий режим полоскання.

Недоліком капсул є те, що їх не можна використовувати для ручного прання і замочування. Також вони не підходять для невеликої кількості білизни або прання на низьких температурах.

читайте також: