fbpx

Центральний склад Рівнефармація працює в три зміни

Діліться інформацією з друзями:

Вимушена зупинка в щоденній роботі, зміна ритму життя, перехід на дистанційну працю, можливість переключитися на інші справи, на які раніше завжди бракувало часу – усе це і не тільки дав більшості з нас карантин. А ще він дозволив нам проводити більше часу вдома, з дітьми та близькими людьми.

Ми поцікавилися у генеральниої директорки ТДВ «Рівнефармація», як вплинув карантин на її професійне й особисте життя, як вдалося в новий умовах організувати свій час та діяльність.

Ось, що пані Ольга нам розповіла:

– Карантин додав нам роботи. Наш центральний склад працює в три зміни, керівники та рядові працівники управління не мають вихідних, персонал аптек – у посиленому режимі.

Намагаємося забезпечити рівнян і мешканців області усіма засобами першої необхідності (рукавиці, маски, антисептики і т. п.), беручи на себе всі накладні і транспортні витрати, щоб ціна була доступною для громадян.


 


Але має бути розуміння того, що торгові націнки ми не міняємо, все залежить від постачальників, а вони досить відчутно підняли свою ціну і ми на це вплинути не можемо. В наших аптеках максимально посилені санітарно–епідемічні заходи, аптекарі ведуть роз’яснювальну роботу з клієнтами.

Сподіваємося на розуміння. Не важко сидіти вдома та висловлювати свою «експертну та аналітичну» думку в соцмережах. Мабуть, варто усе-таки спробувати зрозуміти, що цей персонал – один з найбільш вразливих у сьогоднішніх реаліях та підтримати нас.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»