У бібліотеці Рівного презентуватимуть “Діагноз”

Діліться корисною інформацією з друзями:

Журналіст з Рівного презентує свою книгу про медичну галузь та запрошує земляків.

Людмила Мошняга   у неділю, 11 вересня, в день Головостенія (Усікновення голови Іоанна Предтечі), коли не можна нічого робити аж до того, що й не можна різати хліб і навіть зрізати гриби в лісі, пропонує іти в бібліотеку, щоб обговорити нову суперцікаву книгу «Діагноз» і отримати її з автографом автора.
Книга настільки реальна, що в ній впізнають обставини, в яких побували, навіть ті люди, про чиї обставини автор ніколи не чула і не знає.
Взагалі це перша в Україні книга на цю тему: про корупцію в медицині, про безсоромні побори на всіх рівнях нашої безплатної системи охорони здоров’я та про цинізм служителів цієї сфери. Тема, про яку всі говорять, але ніхто не наважується писати про неї, скаржитися на неї, обурюватися нею. Відгуки людей, які вже прочитали цю книгу: гола правда, настільки вражаюча і водночас захоплююча, що книгу просто неможливо відкласти, доки не дочитаєш до кінця. А після того, як перевернув останню сторінку, читач задається питанням: а що ж мені тепер читати, щоб було так само цікаво і чіпляло за живе!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Отже, 11 вересня, 13.00, Рівненська обласна наукова бібліотека (та, що на Лебединці), світлиця, презентація роману Марти ДЕН (псевдонім Людмили Мошняги) «ДІАГНОЗ. Доба з життя палати №12». Ласкаво просимо на каву-чай та цікаву розмову про цікаву книгу.