Майстер водовідведення з Рівного припинив грати у футбол через війну

Діліться корисною інформацією з друзями:

Максима Жилінського, майже 11 років працює у Рівнеоблводоканалі. А останні кілька років він працював майстром водовідведення в Рівному.

Максим з дитинства любив спорт. Тому з молодших класів почав ходити на різні секції. Перепробував майже все, але зупинився на футболі. Спочатку він просто ганявся з однолітками у дворі, а з юності почав займатися футболом більш професійно. Вже працюючи в Рівнеоблводоканалі, він став капітаном аматорської футбольної команди підприємства, яка була створена у 2016 році за ініціативи тодішнього директора Андрія Карауша.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

До пандемії та повномасштабного вторгнення Максим майже кожні вихідні грав у футбол на великих полях у Житомирській області, брав участь у чемпіонатах області. У будні дні, щоб не втрачати форму, грав у міні-футбол на полях 40 на 20 метрів та брав участь у змаганнях, які проводить Асоціація футзалу Рівненської області. Також разом зі своєю командою брав участь у всеукраїнських турнірах з міні-футболу серед команд підприємств водопостачання та водовідведення, організованих Асоціацією «Укрводоканалекологія» в різних містах України та займав призові місця.

З початком війни наші футболісти зі зрозумілих причин тимчасово припинили тренування. Проте вони не втрачають надії, що наша перемога на фронті не за горами, як і їхні спортивні звитяги.

Пресслужба Рівнеоблводоканал.