fbpx

У Рівному відновлено виробництво мінеральних добрив

Діліться інформацією з друзями:

ПАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, відновило роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 тонн аміаку/добу.


Також розпочато пуск вапняно-аміачної селітри потужністю 1600 тонн на добу та виробництва неконцентрованої азотної кислоти, яка є сировиною для виробництва добрив, потужністю 960 тис. тонн азотної кислоти на рік. Таким чином, після проведення планових ремонтних робіт на «Рівнеазоті» відновлено повний цикл виробництва мінеральних добрив.

«Планову сезонну кампанію ми розпочали із запуску ключових цехів. Перш за все, ми збільшимо обсяги виробництва ВАС – найзатребуванішого сьогодні добрива. Подальше відновлення виробничих потужностей залежатиме від кон’юнктури ринку – потужності будуть завантажуватися пропорційно платоспроможному попиту. Не менш важливим фактором діяльності компанії є доступність сировини – наявність і поточна вартість газу, необхідного для виробництва добрив», – прокоментував Голова Правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

За його словами, рішення збільшити виробництво ВАС пов’язане з поступовим відновленням сезонного попиту, а також відкриттям нових експортних можливостей.

«Входячи до складу холдингу Ostchem, «Рівнеазот» вчасно та в повному обсязі підготувався до осіннього сезону, щоб забезпечити українських аграріїв основними азотними добривами», – зазначив Михайло Заблуда.

Відновленню роботи передувало завершення планового капітального ремонту установки підготовки газосинтезу в цеху Аміак-2, капітального ремонту турбогенераторної установки, а також капітального ремонту агрегату №6 потужністю 120 тис. тонн на рік в цеху неконцентрованої азотної кислоти, а також ряд підготовчих робіт з необхідного обладнання.

Group DF консолідує активи в газорозподільній, хімічній, титанової та портовій промисловості, а також у сільському господарстві та ЗМІ. Засновником і власником Group DF є український бізнесмен Дмитро Фірташ.
Ostchem – азотний холдинг Group DF, який об’єднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входять «Рівнеазот», черкаський «Азот», а також «Сєвєродонецький «Азот» і «Стирол» (не працюють і знаходяться на окупованих територіях).