«Рівнеазот» попросять передати палац культури «Хімік» у власність Рівного (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

На найближчій сесії Рівнеради 1 жовтня буде розглянуто звернення до підприємства «Рівнеазот» щодо передачі палацу культури «Хімік» на баланс міста. Адже нині цей заклад перебуває в вкрай поганому стані, потребує реконструкції та оновлення. Підприємство ж коштів на це не має. Ситуацію прояснив міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Кілька років тому у мене була особиста домовленість із власником «Рівнеазоту» Дмитром Фірташем про те, що будинок культури відремонтують. Але тоді планувалася й друга черга Азоту. Очевидно, що цим планам уже не здійснитися. До речі проєкт оновлення був дуже гарний і коштував на той час 40 мільйонів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зараз ситуація розвивається за не найкращим сценарієм. Очевидно Азот переживає складні часи. Тому я доручив своєму заступнику Сергію Васильчуку розробити проєкт рішення. Ми хочемо разом із депутатами звернутися до керівництва «Рівнеазоту» з проханням передати палац культури на баланс міста. Ми б його поступово реконструювали. Так як відремонтували МБК та палац культури «Текстильник». На наступній сесії це питання буде розглянуте, не сумніваюся, що депутати його підтримають. Виробимо спільно якусь компромісну платформу, щоб взяти цей заклад на баланс міста. Це єдиний шлях щоб його врятувати.