Майже 100 млн грн аліментів для дітей стягнули державні виконавці Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:
Працівники органів державної виконавчої служби Рівненської області з початку 2020 року стягнули 98,8 млн грн аліментів по 16 378 виконавчих провадженнях. Довгоочікувані кошти отримали 13 563 дітей.
Частину аліментів, а це 25,5 млн грн, вдалося стягнути завдяки застосуванню до боржників санкцій та заборон, передбачених ч. 9 та 12 ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження». Станом на 21.09.2020 найбільша кількість платників аліментів зареєстровані у Сарненському, Рівненському, Дубенському районах та м.Рівне.
Нагадуємо, що неплатникам аліментів, у яких сукупний розмір заборгованість перевищує розмір платежів більше ніж 4 місяці (та 3 місяці для батьків важкохворої дитини), застосовуються тимчасові заборони у вигляді винесення постанов про обмеження боржника у праві виїзду з України, праві керувати автомобілем, праві користуватись зброєю та праві полювати.
Боржник, який має заборгованість зі сплати аліментів, також не може впливати на рішення про тимчасовий виїзд дитини за межі України.
Пресслужба Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)