fbpx

Який тиск знижувати не потрібно

Який тиск потрібно знижувати, а який ні.

Не зважаючи на те, що високий артеріальний тиск небезпечний для організму незворотними наслідками, не варто поспішати з висновками. Перш ніж прийняти гіпотензивні препарати, добре подумати. Це особливо актуально для людей, у яких буває незначне підвищення тиску.

Багато препаратів при лікуванні гіпертонії приймати не слід. Доведено, що приймання ліків від підвищеного тиску може скоротити людині життя. Численні дослідження показали, що зниження АТ у літніх людей до загальновстановлених норм із застосуванням лікарських препаратів загрожує зниженням розумових здібностей та передчасною смертю.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Дані досліджень підтверджені фахівцями з Німеччини. Протягом десяти років вони вели спостереження за групою добровольців із 1600 осіб у віці від 70-ти років. По закінченні дослідження вчені встановили, що літнім людям знижувати тиск вкрай небезпечно для життя! Ризик передчасної смертності у контрольної групи, яка не брала гіпотензивні препарати був на 40% нижчим, ніж у тих, хто знижував тиск з допомогою ліків.

Результати досліджень показали, що ймовірність померти у людей, які підтримували тиск в межах 130-140 був нижчим, ніж у тих, кому було рекомендовано знижувати АТ нижче за 130 мм рт. ст.

На даному етапі ученим належить з’ясувати, кому з гіпертоніків в літньому віці можна призначати ліки, а кому – ні.

Надія ПРИШЛЯК