fbpx
захистити шкіру

Як захистити від холоду шкіру рук та обличчя

Діліться інформацією з друзями:

Після морозу шкіра рук чи обличчя стає шорсткою, червоною, пекучою, а звичні зволожувальні креми не допомагають, або навіть погіршують стан.

З такою проблемою взимку стикається більшість людей. Як краще захисти шкіру рук чи обличчя з радістю розповімо.

Найкраще від холоду захищає одяг — рукавиці, шапки й шарфи. Тому не нехтуйте цими теплими аксесуарами.

Колд крем виконує бар’єрну функцію. Не дає шкірі надмірно випаровувати вологу та перешкоджає морозу і вітру пошкоджувати шкіру. Наносьте його тонким шаром, на відкриті ділянки рук та обличчя за 20–30 хвилин до виходу на вулицю.

Цика-крем, емолент — засоби, що відновлюють пошкоджену холодом шкіру та пришвидшують загоєння мікротравм. Використовуйте їх, якщо є почервоніння, лущення чи сухість шкіри після повернення з вулиці. Емолент у вигляді бальзаму може замінити колд крем.

Звичайні зволожувальні креми можна мастити на шкіру для профілактики, якщо шкіра не ушкоджена. Не використовуйте їх перед виходом на вулицю.

Обирайте засоби для шкіри відповідно до пори року, типу шкіри та віку.

Читайте також: Як захистити від холоду шкіру рук та обличчя

  • На Рівненщині створили фіктивне ОСББ та взяли кредит на понад 700 тис. грн
    На Рівненщині двом фігурантам афери слідчі повідомили про підозру. У ході досудового розслідування встановлено, що на початку 2020 року 40-річний рівнянин, діючи за попередньою змовою із 49-річним знайомим та невстановленими слідством особами, створили та зареєстрували фіктивну юридичну особу, від імені…