Як варто правильно піклуватися про свій зір

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сім практичних порад, які допоможуть подбати про свій зір.

Проходьте профілактичні огляди у лікаря. По-перше, це допоможе впевнитися, що ваш зір не погіршується. По-друге, чимало захворювань зору, наприклад, глаукома, діабетична ретинопатія (пошкодження сітківки ока внаслідок цукрового діабету) можуть не мати симптомів на перших порах. Виявити ці небезпечні для вашого зору захворювання можна під час профілактичного огляду.

Харчуйтеся правильно. Те, що ви їсте, впливає на ваш зір. Ви, напевно, чули про користь моркви для очей. Але не лише моркви – харчування багате фруктами і овочами допоможе вам вберегти здоровий зір якнайдовше. Дослідники також радять вживати рибу, багату омега-3 жирами.

Слідкуйте за вагою. Надмірна вага чи ожиріння підвищують ризики розвитку діабету та інших хронічних захворювань, що в свою чергу може призвести до захворювань очей чи втрати зору.

Не забувайте про сонцезахисні окуляри. В сонячні дня не забувайте одягати окуляри – вони захищатимуть ваші очі від ультрафіолетового проміння. При виборі окулярів, обов’язково звертайте увагу на якість оптичної системи. На лінзах повинне бути маркування, що свідчить про рівень захисту очей від УФ-променів. Сонцезахисні окуляри найкраще купувати у спеціалізованих магазинах та після консультації з лікарем.

Діліться корисною інформацією з друзями: