Волейбольні батли школярів Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

Волейбол – відносно нова гра, адже з’явилася вона можна вважати недавно – у 1895 році.

Її винахідником вважають Вільяма Моргана (штат Массачусетс, США), викладача фізичного виховання, який вперше запропонував своїм учням, використовуючи тенісну сітку та баскетбольний м’яч, нову гру. Згодом, у 1900 році,  був спеціально розроблений м’яч для цієї гри та з часом постійно вдосконалювались її правила.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Незважаючи на відносно недовгу історію, сьогодні волейбол дуже популярна гра серед командних видів спорту. У світі за популярністю волейбол поступається лише футболу.

  Саме тому, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Відділення НОК України у Рівненській області», вже не вперше проводить заочний конкурс «Спортивні рекорди. Волейбол». Традиційно, він проходив на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» в соціальній мережі «Фейсбук». За перемогу у конкурсі з 15 по 18 жовтня 2021 року змагались 22 пари гравців з різних куточків Рівненщини, а вболівала за них аудиторія Фейсбуку в понад 7000 осіб!

Отож, підсумки підведені та переможці визначені:

перше місце з результатом 169 передач за 30 секунд здобула пара учасників Владислав Гонта та Тарас Козачок (Березнівський ліцей №2, Березнівської ТГ), друге місце посіли Анна Березинська та Іванна Ракоїд (Томашгородський ліцей №1, Рокитнівської ТГ), здійснивши 145 передач. А третє – вибороли хлопці з Івачківської гімназії, Здовбицької ТГ – Микола Дацький та Роман Остапчук, з результатом 115 передач.

Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу, вітаємо переможців та запрошуємо до наступних активностей.

Пресслужба “Спорт для всіх Рівненщини”