Як швидко перевірити щитоподібну залозу за допомогою термометра

Діліться корисною інформацією з друзями:

Мало хто про це знає, та ще 50 років тому вчений Брода Отто Барнс виявив, що температура тіла – відмінний індикатор того, як працює ваша щитоподібна залоза, пише Thе Big Riddlе.

Є тільки один нюанс: температуру тіла потрібно вимірювати відразу після пробудження ще в ліжку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Барнс зауважив, що ненормальна температура вранці – перша ознака запального процесу в щитоподібній залозі. А зараз всі знають, що якщо цей орган нашого тіла не працює належним чином, проблем не уникнути.

Все, що вам потрібно, – це термометр. Ось що потрібно робити. Підготуйте його краще заздалегідь, ще до відходу до сну. Ртуть на ньому повинна застигнути на позначці не вище за 35 градусів.

Як тільки прокинетеся, відразу покладіть термометр під пахву. Нехай він побуде там довше від звичайного – 10 хвилин.

Запишіть результат. Пам’ятайте, що правильно він називається так: «ранкова базальна температура». Нормальний її діапазон: від 36,5°С до 36,8°С.

Ось як трактувати результати. Якщо ваша температура від 36,5°С до 36,8°С, то це означає, що з щитоподібною залозою все в порядку.

Якщо ваша температура вранці нижча за 36,5°С це означає, що у вас гіпотиреоз. Щитоподібна залоза працює не так активно, як повинна. Ймовірно, саме тому ви відчуваєте симптоми хронічної втоми, депресії, часто страждаєте від застуди та проблем із пам’яттю і концентрацією. У найбільш запущених випадках можна спостерігати й випадіння волосся.

Якщо ж ранкова базальна температура вища за 36,8°С, це значить, що у вас гіпертиреоз. Щитоподібна залоза проявляє активність понад норму. Швидше за все в організмі є якийсь сильний запальний процес. Тобто ви хворієте і не лікуєтеся!

Пам’ятайте, що для «чистоти» результатів потрібно повторити процедуру як мінімум три рази поспіль у три різних дні.

Надія ПРИШЛЯК