Всі хвороби виникають від стресу, люті і злості

Діліться корисною інформацією з друзями:

Коли виникає рак або серйозна хвороба, люди задаються питанням: як це сталося. Ось пояснення від відомого професора. Доктор філософії, невролог і психіатр, автор великої кількості монографій Костянтин Дулкан упевнений, що всі хвороби виникають від стресу, люті і злості.

«Стрес відіграє дуже сумну роль. Це реакція організму на травму. Стрес в організмі впливає на три основні структурні елементи: нейрон, ДНК і імунну систему. Він блокує нейрогенез. Саме через це збільшується захворюваність склерозом і втрата розумових здібностей», – запевняє вчений.

Стрес не дає клітинам нормально ділитися, руйнує хромосоми, що скорочує тривалість життя.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Лють, п’ятихвилинний гнів можуть блокувати клітини імунної системи на термін від п’яти до шести годин. Це порушує вироблення лімфоцитів, які захищають наш організм.

Якщо клітини відмирають, а відповідні лімфоцити, які повинні «прибрати» ці клітини з організму, ще не виробилися, це веде до початку запалення. Що в кінцевому підсумку може призвести до раку.

Технології дають перевагу. Але і збільшують кількість стресу в нашому житті. Важливо вміти захистити себе, відсторонитися від питань, які вас не стосуються.

Підготувала Надія ПРИШЛЯК

Щоб постійно бути в курсі новин підписуйтеся на наш Telegram