fbpx

Всі хвороби виникають від стресу, люті і злості

Діліться інформацією з друзями:

Коли виникає рак або серйозна хвороба, люди задаються питанням: як це сталося. Ось пояснення від відомого професора. Доктор філософії, невролог і психіатр, автор великої кількості монографій Костянтин Дулкан упевнений, що всі хвороби виникають від стресу, люті і злості.

«Стрес відіграє дуже сумну роль. Це реакція організму на травму. Стрес в організмі впливає на три основні структурні елементи: нейрон, ДНК і імунну систему. Він блокує нейрогенез. Саме через це збільшується захворюваність склерозом і втрата розумових здібностей», – запевняє вчений.

Стрес не дає клітинам нормально ділитися, руйнує хромосоми, що скорочує тривалість життя.

Лють, п’ятихвилинний гнів можуть блокувати клітини імунної системи на термін від п’яти до шести годин. Це порушує вироблення лімфоцитів, які захищають наш організм.

Якщо клітини відмирають, а відповідні лімфоцити, які повинні «прибрати» ці клітини з організму, ще не виробилися, це веде до початку запалення. Що в кінцевому підсумку може призвести до раку.

Технології дають перевагу. Але і збільшують кількість стресу в нашому житті. Важливо вміти захистити себе, відсторонитися від питань, які вас не стосуються.

Підготувала Надія ПРИШЛЯК

Щоб постійно бути в курсі новин підписуйтеся на наш Telegram