fbpx

Після відновлення авіасполучення країни поділять на зони

Діліться інформацією з друзями:

За словами глави МОЗ Максима Степанова після відновлення міжнародного авіасполучення з Україною всі країни будуть розділені на “червону” і “зелену” зони.

Це буде залежати від того, з якої країни буде прилітати пасажир, до нього будуть застосовуватися певні заходи безпеки. Про це міністр повідомив на брифінгу в неділю, 14 червня.

“Ми ділимо країни на” червону ” і ” зелену “зону . “Червона ” зона – це країни, з епідеміологічною ситуацією гірше, ніж в Україні. Ми це робимо за показником кількості активних випадків захворювань на 100 тисяч населення. Цей показник  будемо встановлювати на рівні 40 на 100 тисяч населення. Країни з великим показником – “червона” зона, з меншим – “зелена”,

– зазначив Степанов. Всі прибулі пасажири повинні мати страховий поліс, який покриває лікування у разі захворювання на коронавірус. При цьому ті, хто прилетить з країн “червоної” зони повинні будуть проходити самоізоляцію або обсервацію. Пасажири з країн “зеленої” зони звільнені від цих заходів.

“Міністерство буде публікувати списки країн для зручності”, – запевнив глава МОЗ.

З 15 червня в Україні відновиться міжнародне і внутрішнє регулярне авіасполучення. За словами, голови Мінінфраструктури Владислава Криклій, першими рейси відновлять до Туреччини, Греції, Кіпру, Грузії, а з Італією та Іспанією поки вирішили почекати.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»