fbpx
Врослий ніготь може спричинити серйозні проблеми

Врослий ніготь може спричинити серйозні проблеми

Діліться інформацією з друзями:

Врослий ніготь: як дати собі раду. Адже це зовсім не проста задача.

Гарні й доглянуті нігті на руках і ногах – це не лише красиво, а й свідчить про здоров’я. Побачивши людину, що накульгує, не відразу подумаєш, що страждання викликані не суглобами, судинами, а всього лише нігтями, що вросли в шкіру. Врослий ніготь може стати причиною важких хвороб.

Що робити в такій ситуації?

Теплі ванночки з содою та морською сіллю

Десь два рази на тиждень робити теплі ванночки з додаванням у воду харчової соди, морської солі. Тримати в них ноги 15-20 хвилин, після чого насухо їх витерти. Потім треба змастити хворий палець йодом.

Компрес з хлоргексидином

Допомагає також компрес з хлоргексидином. Для цього рясно намочити стерильний бинт або марлю хлоргексидином, прикласти його до запаленої ділянки. Залишити компрес до висихання і накладаю його знов. Компреси теж робити десь два рази на тиждень.

Дні проведення ванночок і накладання компресів не повинні збігатися. І в першу чергу зверніться до спеціаліста за порадою.

Валентина ЧЕБОТАР

Читайте також: Грибок на нігтях виведе йод

  • Форум до Міжнародного дня біженців відбувся на Рівненщині
    Участь у заході взяли вимушено переміщені громадяни, представники громадських організацій, благодійних фондів, обласної та міської Рад ВПО. Символом заходу стали нагрудні знаки у вигляді голубок, адже саме ці птахи є уособленням миру.