fbpx
 «ФеНоМенальне Рівне» оголосило про початок фотоконкурсу 

 «ФеНоМенальне Рівне» оголосило про початок фотоконкурсу 

Діліться інформацією з друзями:

 «ФеНоМенальне Рівне» оголосило про початок чергового шостого конкурсу. Він відбудеться у 2024 році з невеликими змінами.

Начебто не так багато часу минуло, як вшановували лауреатів 5-го всеукраїнського фотоконкурсу «ФеНоМенальне Рівне», а його організатори оголосили про початок нового. Не обійшлося без змін, але вони не торкнулися основних умов. Як і раніше для учасників фотоконкурсу не передбачено жодних вступних внесків, зате кожному, незалежно від зайнятого місця, гарантовано подарунки. 

– Фото – це, мабуть, одне з небагатьох мистецтв, яке підвладне кожному, – каже ідейний натхненник «ФеНоМенального Рівного», співвласник Рівненської фабрики нетканих матеріалів Богдан ГАПЯК. – Тому учасниками організованого нами фотоконкурсу, до складу журі якого входять визнані фотомайстри, є як професіонали, так і любителі. До того ж для початківців це хороший шанс відкрити свій прихований талант. А те, що в нас багато хто не тільки любить, але й вміє робити унікальні знімки, показали всі попередні конкурси. Певен, що й цього разу виявимо не одного самородка.

 Для участі в конкурсі потрібно не так уже й багато. Спершу слід заповнити гугл-форму з даними про власні роботи (назва, номінація, місце та дата зйомки) за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdNLlceULq7wM…/viewform та надіслати від однієї до п’яти світлин на електронну адресу конкурсу: fenomen.rivne@gmail.com. Щоправда, світлини мають бути відзняті в Рівному і не раніше 1 січня 2023 року.

Номінації фотоконкурсу

Основні номінації, як і торік, залишилися незмінними:

  • – Міські краєвиди (пейзажне фото, світлини тварин та рослин);
  • – Вулицями Рівного (стріт-фото, транспорт, архітектура, культурні, історичні, мистецькі об’єкти міста);
  • – Рівняни і рівнянки (портретна зйомка, соціальні фото);
  • – Твори, тестуй, фотографуй (фото власних творчих виробів з використанням нетканих матеріалів Фабрики);
  • – Рівне очима дітей (усі світлини незалежно від жанру, відзняті учасниками до 16 років включно). 

Також традиційно змагання проводитимуться у номінації “Приз глядацьких симпатій”, де переможця обиратимуть користувачі ФБ.

Замість торішньої спеціальної номінації «Ретро Рівне» цьогоріч розігруватиметься приз у номінації «Ми –  українці!», тематика якої пов’язана з українською національною культурою, мистецтвом, промислами та ремеслами, традиціями, звичаями, обрядами, історичною спадщиною.  Подібні фотографії повинні підкреслювати самобутність, автентичність і національну ідентичність українського народу. Організатори конкурсу наголошують, що ця номінація – спеціальна, тож роботи на неї окремо не надсилаються. Журі просто обере з усіх конкурсних світлин, що за сюжетом будуть підходити під номінацію «Ми – українці!» – найкращу, автор якої отримає приз.

Прийом заявок і  світлин на конкурс триватиме до 15 вересня цього року включно.

Призовий фонд цьогорічного «ФеНоМенального Рівного» складатиме щонайменше 40 тис. грн.

З усіма правилами фотоконкурсу «ФеНоМенального Рівного» можна ознайомитися за посиланням: http://netkanka.com.ua/…/polozhennia-pro-fotokonkurs-2022/ Про головні зміни ми розповімо у наших наступних публікаціях.

Олександр СУБОТ

Читайте також: «ФеНоМенальне Рівне» визначилося з переможцями