fbpx
Маски.

ВООЗ знову закликає носити маски через COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Всесвітня організація охорони здоров’я закликає повернутися до носіння масок та дотримуватися дистанції на тлі зростання захворюваності на коронавірус та грип.

Про це сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус.

“Захворювання дихальних шляхів, спричинені COVID-19, грипом та іншими патогенами, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, й очікується, що це триватиме і після свят”, — стверджує він. 

Тож у ВООЗ радять людям “використовувати маски, не забувати про провітрювання та дотримуватися дистанції, щоб зменшити вплив”, а також переконатися, що ви та ваші рідні зробили щеплення проти COVID-19 та грипу.

Крім того, Тедрос Адханом Гебреєсус закликав уряди країн забезпечити доступ населення до надійних тестів, методів лікування та щеплення, особливо для тих, хто перебуває у групі ризику. 

“Здійснюйте й надалі епіднагляд, проводьте секвенування й звітуйте, щоб відстежувати еволюцію вірусу COVID-19, а також надавайте чіткі повідомлення про ризики і заходи задля зниження ризику для вашого населення”, – додав генеральний директор ВООЗ.

5 травня 2023 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про припинення надзвичайної ситуації у зв’язку з COVID-19.

Джерело: Центр громадського здоров’я МОЗ України

Читайте також: Негода на Рівненщині: дві людини загинули від переохолодження, ДТП та логістичні маршрути