Відтепер в Острозькій академії можна вакцинуватися проти COVID-19

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У Національному університеті «Острозька академія» функціює центр вакцинації проти COVID-19 для студентів, викладачів та працівників. Також у цьому центрі можуть вакцинуватися усі охочі містяни.

Науково-педагогічні працівники та працівники освітнього закладу мали можливість вакцинуватися одні з перших у червні цього року. Із початку нового навчального року, 14 вересня та 20 вересня, на базі центру вакцинації університету відбулося чергове щеплення. 

На сьогодні в Острозькій академії вакциновано 83% працівників, тому навчальний процес в університеті відбуватиметься у звичному режимі.

«Ми одні з перших розпочали вакцинацію в Рівненській області й подбали про своїх викладачів співробітників і навіть про членів їхніх сімей. Ми свідомі того, що наші студенти мають навчатися у безпечному середовищі. Тому й створили в Острозькій академії центр вакцинації проти COVID-19, до якого може звернутися за послугами будь-хто», – розповів ректор Острозької академії Ігор Пасічник.

Адміністрація Острозької академії звертається з проханням до здобувачів і працівників закладу бути відповідальними та закликає всіх до вакцинації.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Інформаційно-рекламний відділ НаУОА

Діліться корисною інформацією з друзями: