Рівненський аеропорт отримав необхідну сертифікацію

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

КП «Міжнародний аеропорт Рівне» отримав сертифікат аеродрому Державної авіаційної служби України.

Цей документ засвідчує, що аеропорт відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію і придатний до експлуатації повітряних суден. Сертифікат дійсний до 22 вересня 2024 року.

Раніше очільник рівненського летовища Олександр Якубець пройшов сертифікацію з систем управління безпеки авіації. Нині він продовжує навчання з авіаційної безпеки і аварійно-рятувального та пошукового забезпечення польотів в Інституті ІКАО Національного авіаційного університету

Директор КП «Міжнародний аеропорт Рівне» розповів і про те, що наразі закриті всі 11 проваджень у справах про правопорушення в галузі цивільної авіації. Нині летовище працює у звичному режимі.  

– У серпні цього року підприємство встигло заробити близько 400 тисяч гривень, адже загалом у цьому місяці ми прийняли 54 рейси. Відбуваються на підприємстві й інші зміни. Зокрема звільнилися 7 осіб, з якими провели повний розрахунок коштами, які підприємство отримало з обласного бюджету. Поки що відкритим залишається питання заборгованості з виплати зарплатні іншим працівникам летовища, – зазначив Олександр Якубець.

Актуальною є й проблема з боргами перед ПрАТ «Рівнеобленерго».

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

На режим роботи підприємства вплинуть також довгоочікувана реконструкція та ремонтні роботи, які фінансуються з державного бюджету. Як пояснив Олександр Якубець, у цей період аеропорт не зможе приймати та обслуговувати навіть малу авіацію.

Нагадаємо, у межах Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року передбачено проведення капітального ремонту огорожі, покриття перону, руліжної доріжки аеропорту, а також реконструкція радіотехнічних засобів навігації та системи світлосигнального обладнання.

Довідково: У серпні 2021 року КП «Міжнародний аеропорт Рівне» прийняло 54 рейси (27 літаків). Прибуло до аеропорту 54 пасажири, вибуло – 66.

Пресслужба Рівненської обласної ради.

Діліться корисною інформацією з друзями: