fbpx
Україно-швейцарський проєкт реалізували на Демидівщині

Україно-швейцарський проєкт реалізували на Демидівщині

Діліться інформацією з друзями:

Демидівська тергромада – одна із 16 громад зі всієї України, яка стала учасницею пілотного Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».

До громади завітав координатор проєкту Ігор Добко, який підсумував результати трирічної реалізації ініціативи, яка охопила низку сфер діяльності громади – медицину, освіту, спорт та бібліотечну справу.

Саме завдяки проєкту медики, освітяни, бібліотекарі та працівники їдалень пілотних шкіл пройшли навчання з питань здорового способу життя, розвитку фізичної активності, правильного харчування. Також отримали обладнання для харчоблоків, набори спортивного інвентарю. До комунального закладу «Центральна бібліотека» надійшли тематичні інформаційні матеріали та сучасні книги про здоров’я.

Паралельно, у рамках реалізації проєкту в населених пунктах Демидівської громади проводилися виїзні прийоми мобільних медичних бригад та здійснювалось обстеження людей, які потребують стороннього догляду. Проведено також тренінги з домедичної допомоги для цивільного населення.

Завдяки грантовому фінансуванню в Демидівському ліцею облаштовано ігровий майданчик для дітей, а в центральному парку села Демидівка – побудовано сучасний скейт-парк.