fbpx

У Рівненській лікарні прооперували двох ковідних хворих з інфарктами

Діліться інформацією з друзями:
Коронавірус жодним чином не відмінив інфаркти та інсульти, він розширив поняття: з’явилися “ковідні” інфаркти. Це коли у людини стався інфаркт, а аналіз підтвердив ще й коронавірус.
 У такій ситуації відлік йде на години. Лікар-кардіолог, який робить ангіографію і стентування, має проявляти неабияку майстерність, щоб в чотирьох (!!!) захисних рукавицях не схибити ні на йоту, працюючи з тонкими судинами серця. Та й захисний “скафандр”, поверх якого одягається ще й спеціальний захист від рентген-випромінення, жодним чином не полегшує ювелірну роботу кардіологів.


Про це написала заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська на своїй сторінці у ФБ.
Але не були б це наші рівненські лікарі з центральної міської лікарні, які віртуозно справляються з непростими завданнями в нових умовах! В ЦМЛ нещодавно успішно стентували двох ковідних хворих з інфарктами: 43-річного чоловіка та 70-річну жінку. До речі, рівненська центральна міська лікарня – єдина в області, яка приймає хворих на COVID-19 з інфарктами, – зауважила Галина Кульчинська.
На фото: “золоті руки” Рівного – лікар-кардіолог, завідувача відділенням, який проводить ангіографії та стентування Роман Овсійчук (в центрі) та його медична команда: операційна сестра Наталя Мельник (праворуч), молодша медсестра Людмила Дідух (ліворуч).
Саме вони провели перше стентування інфарктного хворого інфікованого COVID-19.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»